سبک زندگیسلامت

۹ عادت افرادی که خواب عالی دارند

کمبود خواب اکنون منبع دائمی بسیاری از مشکلات بهداشتی در دنیای امروز است و ناگفته نماند، بسیاری از مردم با هرگونه استراحت دست و پنجه نرم می کنند.

اما چگونه برخی افراد موفق می شوند این مسئله را تحت کنترل درآورند؟ چگونه است که آنها خیلی آرام می خوابند؟

خوب ، در اینجا برخی از کارهایی که این افراد انجام می دهند باعث خواب راحت شبانه می شود!

آنها به یک زمان می چسبند

آنها خواب عالی دارند زیرا یک برنامه شبانه روزی ایجاد کرده اند. بدن آنها عادت دارد هر شب در ساعت مشخصی خود را تحویل دهد که به آنها کمک می کند تا سریعتر بخوابند.

آنها قبل از خواب فعالیتی انجام می دهند

این افراد فعالیتی دارند که قبل از خواب انجام می دهند. آنها عاقلانه فعالیتهایی را که دوست دارند و به آنها کمک می کند تا بخوابند ، انتخاب می کنند. این فعالیت می تواند هر چیزی باشد و معمولاً چیزی مانند گوش دادن به موسیقی ملایم ، نوشیدن چای گیاهی یا خواندن کتاب است.

آنها از روز جدا می شوند

قبل از اینکه سرانجام به خواب بروند ، آنها با کنار گذاشتن نگرانی هایشان از روزشان جدا می شوند. و برای بعضی از افراد ، آنچه در روز می گذرد را در یک ژورنال می نویسند تا بتوانند تمرکز خود را روی خواب بگذارند.

آنها ورزش را در اولویت قرار می دهند

این افراد تمرینات ورزشی خود را جدی می گیرند. آنها می دانند که ورزش زودتر در روز به آنها کمک می کند تا سریعتر بخوابند.

آنها همه الکترونیک را خاموش می کنند

آنها تلویزیون ، تلفن همراه و هر چیز دیگری را که می تواند مانع از خواب رفتن آنها شود خاموش می کنند. آنها همچنین یک ساعت زنگ دار می خرند و تلفن های خود را در اتاق دیگر نگه می دارند تا وسوسه نشوند که از طریق شبکه های اجتماعی پیمایش کنند.

آنها چراغ ها را کم نور می کنند

افرادی که خواب عالی دارند حداقل نیم ساعت قبل از خواب نور خود را کم می کنند. این فقط به سیگنال ارسال به مغز آنها کمک می کند که خواب به زودی می آید و آنها را برای خواب آماده می کند.

آنها اتاق را در دمای مناسب تنظیم می کنند

افرادی که خوب می خوابند ترموستات را بررسی کرده و قبل از خواب آن را تنظیم می کنند. آنها دمای دقیقی را می دانند که به آنها کمک می کند تا سریعتر به خواب روند.

آنها مقداری خواندن انجام می دهند

افرادی که خوب می خوابند وسایل الکترونیکی خود را قبل از خواب با کتاب عوض می کنند. استرس را از بین می برد و آنها را برای خواب آماده می کند. فقط مطمئن شوید که در حال خواندن یک تریلر نیستید که شما را نگه دارد!

آنها از رژیم خود مراقبت می کنند

افرادی که خواب عالی دارند خوب غذا می خورند و مراقب نوشیدنی های خود هستند. آنها همچنین قبل از خواب به خوبی غذا می خورند و می نوشند تا بدن وقت کافی برای پردازش غذایی که می خورند داشته باشد و شب آنها را بیدار نگه ندارد.


داشتن یک خواب خوب شبانه ضروری است ، و خوشبختانه برخی از عادت های عالی وجود دارد که همه ما می توانیم برای 

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن