بارداری و اقدامپیش از بارداریتکنولوژی و فناوری

معرفی بهترین نرم افزارهای بارداری ۲۰۲۰

بارداری همه چیز را تغییر می دهد، از لحظه ای که متوجه می شوید باردار هستید. مبارزه با تهوع صبحگاهی، تعیین وقت پزشک، یادآوری مصرف ویتامین های قبل از تولد، ردیابی کودک با رشد سریع بدن  شما،موارد زیادی برای یاد آوری آنها وجود دارد.

به همین دلیل برنامه های برتر بارداری سال ۲۰۲۰ برای شما معرفی می کنیم

Sprout Pregnancy

 iPhone rating: 4.7 stars   Android rating: 4.6 stars

با استفاده از تعامل سه بعدی نسل بعدی می توانید حرکات واقعی تعاملی ، ضربات و ضربان های قلب را برای نمایش واقعی آنچه در داخل شکم در حال رشد اتفاق می افتد ، مشاهده کنید. عکس های شکم و افکار و لحظات بارداری را در مجله حاملگی ضبط کنید و از موارد اضافی یک برنامه عالی بارداری لذت ببرید . اطلاعات روزانه و هفتگی در مورد کودک در حال رشد و تغییر بدن ، جدول زمانی شخصی بارداری ،شمارش لگد زدن های کودک، تایمر انقباض ،ردیاب وزن ، و بسیاری از امکانات دیگر.


full Term – Contraction Timer

  iPhone rating: 4.8 stars      Price: Free with in-app purchases

پیگیری انقباضات زایمان را به آسانی ضربه زدن روی یک دکمه می کند. برای پیگیری آغاز و پایان هر انقباض، روی یک دکمه ضربه بزنید و برنامه زمان بندی، مدت زمان و فرکانس  شما را کنترل می کند. یک رابط کاربری ساده به طور هدفمند عاری از بی نظمی است و این برنامه همچنین دارای یک شمارنده ضربه، بخش مرجع بارداری و ردیاب وزن است.


ovia

iPhone rating: ۴.۹ stars

Android rating: ۴.۸ stars

با این برنامه کاملاً سفارشی، تا روز بزرگ تولد را بشمارید. نام، جنسیت و تاریخ تولد و اهداف بارداری و اطلاعات سلامتی کودک خود را وارد کنید و با پیشرفت بارداری اطلاعات شخصی را دریافت کنید. تصاویر مربوط به اندازه دست و پای فعلی کودک خود را مشاهده کنید ؛ بیش از ۲۰۰۰ مقاله ، نکته و ابزار در مورد بارداری مرور کنید. ارتباط با مادران آینده و نقاط عطف بارداری را پیگیری کنید.


Baby2body

 

iPhone rating: 4.7 stores
Price: Free with in-app purchases

 

قوی و سالم ماندن در دوران بارداری لزوماً طاقت فرسا نیست. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که به عنوان مربی تناسب اندام و سلامتی شما قبل و بعد از تولد عمل می کند، بنابراین شما می توانید در طول بارداری و فراتر از آن متناسب باشید،خوب غذا بخورید و ذهنیت بیشتری داشته باشید تمرینات بارداری متناسب با مرحله و اهداف بارداری ، راهنمایی ها و دستورالعمل های تغذیه ای، مربیگری و پادکست های مربوط به سلامتی و تمرینات تنفس و تقویت کف لگن را مرور کنید.


Glow Nurture

iPhone rating: ۴.۷ stars

Android rating: ۴.۴ stars

 

با استفاده از داده ها و طراحی برای سادگی، برنامه Glow Nurture برای پشتیبانی از بارداری شما با گزینه های کاملاً سفارشی طراحی شده است. براساس اطلاعاتی که وارد می کنید، هشدارها و بینش هایی دریافت کنید، هزاران مقاله مفید بارداری را بررسی کنید، از ردیاب علائم و نمودارهای ابتکاری استفاده کنید و روزانه درباره بارداری و کودک در حال رشد خود به روز کنید. این برنامه همچنین پشتیبانی پس از زایمان و سقط جنین را ارائه می دهد.


Hello Belly

iPhone rating: 4.1 stars
Android rating: 4.3 stars
Price: Free with in-app purchases

 

سالم ماندن از نظر روحی و روانی در دوران بارداری به اندازه سلامت جسمی مهم است.

این برنامه به شما روش های مراقبه ، کلاس های یوگا و حتی ابزارهای تجسم را ارائه می دهد که از واقعیت افزوده (AR) پشتیبانی می کنند تا به شما این امکان را بدهد که ببینید کودک واقعاً در رحم شما چگونه است. طراحی و کارهای هنری برنامه همچنین استفاده از برنامه را با داشتن تصاویر زیبا و تفکرآمیز از افراد و فعالیتها، به خودی خود یک لذت می کند.


Pregnancy Tracker: Baby Bump

 

iPhone rating: ۴.۵ stars

Price: Free

 به روز رسانی منظم در مورد اندازه بزرگ بودن کودک، اندازه آنها در مقایسه با گذشته، نکاتی درباره کارها در هر هفته و سه ماهه و زمان سنج انقباض ، این برنامه یک روش ساده و مفید برای پیگیری مکان شما است. شما در چه موقعیتی هستید و چه انتظاراتی دارید.


pregnancy app

iPhone rating: ۴.۹ stars

Android rating: ۴.۹ stars

Price: Free with in-app purchases

یک نشانگر هفته به هفته درباره بزرگ شدن کودک، نکات بی شماری برای آنچه در بدن شما و بدن کودک شما در طول هر هفته اتفاق می افتد ، یک ضد ضربه ، یک ماشین حساب سررسید، و یک ردیاب وزن به طوری که بتوانید در حین بارداری مراقب سلامتی کلی خود باشید. همچنین در صورت مشاهده علائم جدید سلامتی ، می توانید در طول بارداری خود یادداشت ها را ثبت کنید تا با ارائه دهنده خدمات بهداشتی یا شریک زندگی خود در میان بگذارید.


  pergnancy +

iPhone rating: ۴.۸ stars

Android rating: ۴.۸ stars

Price: Free with in-app purchases

 نرم افزار بارداری + به روزرسانی های روزانه بارداری را شامل می شود ، از جمله تصاویر مفصلی از شکل کودک در رحم و اندازه آنها برای کسب اطلاعات وجود دارد.

این برنامه همچنین یک لیست خرید برای موارد معمول مورد نیاز شما در حین و بعد از بارداری، لیست بزرگی از نام های کودکان،شمارش ضربات و تایمر انقباض و تقریباً همه مواردی که فکر می کنید برای آرامش خاطر و آماده سازی در دوران بارداری می خواهید، ارائه می دهد.

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن