تکنولوژی و فناوری

معرفی چند نرم افزار مدیریت زمان

نرم افزار هایی که با مدیریت زمان کارایی شما را در روز افزایش می دهند.

۱.Microsoft To Do

microsoft to do

یاد آوری هر آنچه که در طول روز برای شما اهمیت دارد.از لیست کارهای روزانه شما به طور هوشمند task هایی را انتخاب می کند که ممکن با فعالیت همیشگی روزمره شما در ارتباط باشد. کارهای روزانه خود می توانید بین دو دستگاه هوشمند جا به جا کنید.

۲.Any.doany do

25 میلیون کاربر بر روی این نرم افزار فعال هستند. نرم افزار دارای ویژگی های قدرتمند و ویجت های ساده می باشد که برای سازماندهی فعالیت های روزمره خود می توانید از آنها استفاده کنید.

۳.Engross

 

engross

Engross  از یک روش منحصر به فرد ” وقتی که پریشان می شوی به من ضربه بزن” استفاده می کند که به کار با تمرکز و تعامل بیشتر کمک می کند.

ایجاد وقایع و برنامه ریزی روزانه، هفتگی خود، برنامه ها را با یادآوری مطلع می کند تا در روال مسیر زندگی خود قرار بگیرید، با تکرار وقایع  روزانه ، هفتگی و سفارشی، رویدادهای تکراری ایجاد کنید. اهداف کار روزانه و ساعات کار را هر روز تنظیم کنید. هنگام تمرکز، همه برنامه های حواس پرت را مسدود کنید.

 

4.Boosted

boosted

کار و فعالیت های خود را در پروژه ها سازماندهی کنید و به راحتی زمانی را که برای آنها صرف کرده اید پیگیری کنید. در مورد اینکه بیشترین وقت خود را صرف چه کاری می کنید، بینش پیدا کنید و کار خود را مطابق آن برنامه ریزی کنید.این امر باعث می شود تا بتوانید برای هر فعالیت جدید زمان مناسبی پیدا کنید.

اولین قدم برای بهبود مدیریت زمان، ردیابی زمان شما است.

۵.Time Planner

time planner

اگر از نصب  بسیاری از برنامه های مدیریت زمان مانند تقویم،لیست های انجام شده،تایمر ، آلارم، خسته شده اید ، زمان نصب نرم افزاری است که تمام ابزارها را شامل شود و در وقت صرفه جویی کنید و بهره وری خود را در زمینه های مختلف زندگی تقویت کنید!

 

برای توضیحات کامل هر نرم افزار روی عنوان هر نرم افزار کلیک کنید تا به صفحه اصلی نرم افزار هدایت شوید.

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن